FM Group - Kupuj po cenach hurtowych
zostań dystrybutorem i zarabiaj - perfumy fm

FM Group jest firmą działająca w sektorze marketingu wielopoziomowego. Została założona w 2004 roku.

Odniesiony w kraju sukces umożliwił firmie FM GROUP dynamiczne wkroczenie na rynki zagraniczne. Obecnie marka FM GROUP jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz w Azji.

Produktem flagowym FM GROUP Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane o nutach zapachowych największych kreatorów, tworzone przy współpracy z firmami PERFAND oraz DROM FRAGRANCES - światowego lidera w tej branży. Uzupełnieniem asortymentu są produkty perfrumeryjne (m. in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, perfumy do włosów, kremy do rąk, pianki do golenia oraz inne perfumowane kosmetyki).

W listopadzie 2008 firma w kroczyła w nowy segment, wprowadzając na rynek doskonałej jakości środki czystości pod marką FM GROUP FOR HOME.

Od października 2009 roku klienci i dystrybutorzy mogą korzystać z usług wirtualnego operatora telefonii komórkowej FM GROUP MOBILE.

Najnowszym osiągnięciem FM GROUP jest kolekcja kosmetyków kolorowych FM GROUP MAKE UP, stworzona w oparciu o składniki mineralne, wzbogacone ekstrakty i olejki roślinne.

FM Group na świecie

FM GROUP Manager
Paweł Śleboda
tel. 507 759 582 (Orange), 727 919 065 (FM GROUP Mobile)
e-mail: biuro@zarabiajnaperfumachfm.pl
Zapraszamy do współpracy, służymy wiedzą i doświadczeniem.
Masz pytania napisz lub zadzwoń.


Przykładowe katalogi Produktów

pobierz pdf pobierz pdf