FM Group - Kupuj po cenach hurtowych
zostań dystrybutorem i zarabiaj - perfumy fm

Zarabiaj z Firmą FM GROUP POLSKA z bezpośreniej sprzedaży produktów FM. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze MLM - Wykorzystaj to!

Mając już własny biznes jesteś w szczególnej sytuacji, ponieważ nie musisz wychodzić z ofertą do klienta, bo klient przychodzi do Ciebie. Nie masz dodatkowych kosztów z tytułu najmu, bo i tak już go płacisz, a zamawiany przez klientów towar kupujesz na bieżąco!

Bardzo dobrej światowej jakości produkty, bardzo duży unikatowy wybór produktów i bardzo niska konkurencyjna cena dają gwarancję w odniesieniu sukcesu, a w dzisiejszych czasach kiedy klient liczy każdą złotówkę, Perfumy FM - czyli zapachy renomowanych firm, ale z co najmniej 7-krotnie niższą ceną - to strzał w DZIESIĄTKĘ.

Na jednym produkcie (np. perfumie) zarabiasz aż 43% + premia za obrót od 3 do 21%!!! Zamówienie zrealizowane jest wciągu 2-3 dni przez firmę kurierską GLS. Już przy zamówieniu na kwotę 237zł koszt przesyłki jest opłacony przez firmę FM GROUP, a przy zamówieniu w wysokości 141zł koszt przesyłki wynosi 7zł.
NIE MA OBOWIĄZKU ZAMAWIANIA TOWARU CO MIESIĄC.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
NAPRAWDĘ WARTO!!!


Przykładowe katalogi Produktów

pobierz pdf pobierz pdf